Ugymo proceso organizavimas 2016-2017 m.m.

  1. Mokslo metai prasideda 2016-09-01, baigiasi 2017-08-31.
  2. 1-5 kl. mokiniams ugdymo procesas baigiasi 2017 m. gegužės 30 d.;
    6-8 kl. ir Ig-IIIg kl. mokiniams – 2017 m. birželio 2 d.;
    IVg kl. mokiniams – 2017 m. gegužės 25 d.
  3. 2016-2017 m.m.

    I pusmetis: 2016-09-01 – 2017-01-20;
    II pusmetis: 2017-01-23 – 2017-06-02;
    kūrybinė praktika-pleneras: 2017-05-29 – 2017-06-09.

  4. Atostogos mokiniams:

Atostogos

Prasideda

Baigiasi

Pamokos prasideda

Rudens

2016-10-31

2016-11-04

2016-11-07

Papildomos 1-5 kl. mok.

2016-12-19

2016-12-23

2017-01-09

Žiemos (šv.Kalėdų)

2016-12-27

2017-01-06

2017-01-09

Žiemos atostogos

2017-02-17

2017-02-17

2017-02-20

Papildomos 1-5 kl.mok.

2017-04-03

2017-04-07

2017-04-18

Pavasario (šv.Velykų)

2017-04-10

2017-04-14

2017-04-18

Vasaros 1-5 kl.

2017-05-31

2017-08-31

2017-09-01

Vasaros 6-8, Ig-IIIg kl.

2017-06-05

2017-08-31

2017-09-01

Pamokų laikas 2011-2012 m.m.


1

8.30 – 9.15

2

9.20 – 10.05

3

10.15 – 11.00

Ilgoji pertrauka

11.00 – 11.30

4

11.30 – 12.15

5

12.25 – 13.10

6

13.20 – 14.05

Ilgoji pertrauka

14.05 – 14.25

7

14.25 – 15.10

8

15.20 – 16.05

9

16.15 – 17.00

10

17.05 – 17.50

 

Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašas

Skaityti daugiau: Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašas

Subkategorijos

  • Įvairūs

    Skelbiame stojamojo egzamino į Kauno dailės gimnazijos 5-8, Ig-IIIg klases rezultatus.

    Primename, kad savo kūrybinius namų darbus visi stojusieji turi pasiimti iki birželio 23 d.

     

    Kauno dailės gimnazijospriėmimo komisijos 2017 m. birželio 15 d. posėdžio protokolų

     Nr. PK-3, Nr. PK-4, Nr. PK-5 išrašai

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Abromavičiūtė Saulė

    38

    Priimta į 5 klasę

    2

    Andrijauskas Ignas

    38

    Priimtas į 5 klasę

    3

    Armonavičiūtė Vaida

    38

    Priimta į 5 klasę

    4

    Asevičiūtė Gabriela

    35

    Priimta į 5 klasę

    5

    Balanoškė Medeina

    39

    Priimta į 5 klasę

    6

    Barčaitė Marija

    34

    Priimta į 5 klasę

    7

    Blažaitis Benas

    37

    Priimtas į 5 klasę

    8

    Bražionytė Evita

    33

    Priimta į 5 klasę

    9

    Charičevaitė Dominyka

    40

    Priimta į 5 klasę

    10

    Dabulskytė Gabrielė

    39

    Priimta į 5 klasę

    11

    Derkintis Danis

    35

    Priimtas į 5 klasę

    12

    Gromnickaitė Greta

    38

    Priimta į 5 klasę

    13

    Gustaitytė Gabija

    24

    nepriimta

    14

    Impolis Aidas

    38

    Priimtas į 5 klasę

    15

    Juknaitė Mingailė

    37

    Priimta į 5 klasę

    16

    Kandratavičiūtė Kamilė

    27

    nepriimta

    15

    Kurgevičius Rapolas

    35

    Priimtas į 5 klasę

    18

    Laužackas Patrikas

    40

    Priimtas į 5 klasę

    19

    Leskauskaitė Dorotėja

    35

    Priimta į 5 klasę

    20

    Levinskaitė Dovilė

    33

    Priimta į 5 klasę

    21

    Levulis Jokūbas

    35

    Priimtas į 5 klasę

    22

    Lukoševičiūtė Goda

    36

    Priimta į 5 klasę

    23

    Maželė Liepa Elžbieta

    30

    Priimta į 5 klasę

    24

    Pažėra Ignas

    31

    Priimtas į 5 klasę

    25

    Petrauskaitė Eglė

    33

    Priimta į 5 klasę

    26

    Radzevičiūtė Augustė

    36

    Priimta į 5 klasę

    27

    Ribikauskaitė Benita

    35

    Priimta į 5 klasę

    28

    Ringaitytė Kamilė

    36

    Priimta į 5 klasę

    29

    Sabaliauskas Jonas Paulius

    20

    nepriimtas

    30

    Savukaitytė Arėja

    36

    Priimta į 5 klasę

    31

    Šležaitė Nora

    20

    nepriimta

    32

    Sraskadamskytė Salomėja

    36

    Priimta į 5 klasę

    33

    Stanaitytė Kotryna

    34

    Priimta į 5 klasę

    34

    Štaraitytė Marija

    35

    Priimta į 5 klasę

    35

    Šumskaitė Kamilė

    37

    Priimta į 5 klasę

    36

    Šumskaitė Viltė

    35

    Priimta į 5 klasę

    37

    Surginas Nedas

    33

    Priimtas į 5 klasę

    38

    Telešius Lukas

    38

    Priimtas į 5 klasę

    39

    Telyčėnas Benediktas

    36

    Priimtas į 5 klasę

    40

    Vaišnoraitė Elena

    32

    Priimta į 5 klasę

    41

    Vasiliauskas Jonas

    35

    Priimtas į 5 klasę

    42

    Viliušis Augustas

    36

    Priimtas į 5 klasę

    43

    Zavarskytė Brigita

    33

    Priimta į 5 klasę

    44

    Zdanys Andrius

    36

    Priimtas į 5 klasę

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Pajarskaitė Saulė, 6 kl.

    32

    Priimta į 6 klasę

    2

    Petrikytė Liepa, 6 kl.

    32

    Priimta į 6 klasę

    3

    Povilaitis Vytautas, 6 kl.

    29

    nepriimtas

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Biliūnaitė Vaiga, 7 kl.

    33

    nepriimta

    2

    Dauskurtaitė Ugnė, 7 kl.

    36

    Priimta į 7 klasę

    3

    Greičius Nojus, 7 kl.

    32

    nepriimtas

    4

    Gustaitė Danielė, 7 kl.

    30

    nepriimta

    5

    Janulaitytė Beatričė, 7 kl.

    34

    nepriimta

    6

    Klimavičiūtė Aušrinė, 7 kl.

    30

    nepriimta

    7

    Kuizinaitė Greta, 7 kl.

    34

    nepriimta

    8

    Masionytė Dorotėja, 7 kl.

    34

    nepriimta

    9

    Stanevičiūtė Martyna, 7 kl.

    35

    Priimta į 7 klasę

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Juodkojytė Viktorija, 8 kl.

    26

    nepriimta

    2

    Klušina Karina, 8 kl.

    31

    Priimta į 8 klasę

    3

    Kučinskaitė Augustė, 8 kl.

    33

    Priimta į 8 klasę

    4

    Žemaitytė Elada, 8 kl.

    32

    Priimta į 8 klasę

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Andriulytė Elija, Ig

    33

    Priimta į Ig klasę

    2

    Kuizinaitė Meda, Ig

    32

    Priimta į Ig klasę

    3

    Miškinytė Simona, Ig

    33

    Priimta į Ig klasę

    4

    Valasevičiūtė Kotryna, Ig

    40

    Priimta į Ig klasę

    5

    Vasaitytė Rugilė, Ig

    37

    Priimta į Ig klasę

    6

    Žekas Kristijonas, Ig

    30

    Priimtas į Ig klasę

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Baltrušaitytė Ieva, IIg

    34

    Priimta į IIg klasę

    2

    Galvanauskaitė Rugilė, IIg

    35

    Priimta į IIg klasę

    3

    Gedminaitė Goda, IIg

    35

    Priimta į IIg klasę

    4

    Morkutė Vytautė, IIg

    30

    Priimta į IIg klasę

    5

    Motiejūnas Vėjas, IIg

    30

    Priimtas į IIg klasę

     Pakviesti pokalbiui dėl individualaus ugdymo(si) plano sudarymo šiuos kandidatus, stojusius į

    III gimnazijos (11 kl.) klasę:

    1. Mackevičiūtę Patriciją,
    2. Padleckytę Kamilę,
    3. Petkevičių Mantą,
    4. Porutytę Agnę,
    5. Zopelytę Gabiją.

     Kandidatai, pakviesti į III gimnazijos klasę, privalo atvykti į gimnaziją (Dainavos g. 1, Kaunas) pokalbiui su direktore š.m. birželio 19 d., 11 val. Pokalbio metu bus rengiamas individualus ugdymo(si) IIIg-IVg klasėse (dvejų mokslo metų) planas.

     

    ________________________


     

E-dienynas

Prisijungimas prie gimnazijos e-dienyno

 

 

Jei nepavyksta prisijungti, skambinti:
Gimnazijos sekretorės tel. 8 684 20526
Mano dienynas pagalbos tel. 8 5 210 1441

E-KDG

Gimnazijos virtuali mokymų aplinka

Pamokų laikas

1 8.25 - 9.10
2 9.20 - 10.05
3 10.15 - 11.00
Ilgoji pertrauka 11.00 - 11.35
4 11.35 - 12.20
5 12.30 - 13.15
6 13.25 - 14.10
Ilgoji pertrauka 14.10 - 14.25
7 14.25 - 15.10
8 15.20 - 16.05
9 16.15 - 17.00
10 17.10 - 17.55

Pamokų tvarkaraštis