Ugymo proceso organizavimas 2018-2019 m.m.

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMAS 2018-2019 m. m.:

Mokslo metų pradžia 2018-09-03, pabaiga 2019-08-31.
1-4  klasių mokiniams ugdymo procesas baigiasi 2019 m. birželio 7 d. (Ugdymo proceso trukmė – 175 ugdymo dienos.);
5-8, I-III gimn. klasių mokiniams ugdymo procesas baigiasi birželio 21 d. (36 sav.);
IV gimn. klasės mokiniams ugdymo procesas baigiasi 2019 m. gegužės 24 d.;

Pamokų trukmė:
1 kl. – 35 min.;
2-IV gimn. kl. – 45 min.

Pusmečių trukmė:
I pusmetis 2018-09-03 -  2019-01-25;
II pusmetis 2019-01-28 - 2019-06-10 (1-4 kl.),
2019-01-28 - 2019-05-31 (6-8, I-III gimn.  kl.),
2019-01-11 - 2019-05-24 (IV gimn. kl.)

Kūrybinė dailės praktika-pleneras:
2019-06-01 - 2019-06-22 (6-8, I-III gimn.  kl.),
2019-06-01 - 2019-06-10 (5 kl.);

Mokinių atostogos:

Atostogos

Prasideda

Baigiasi

Pamokos prasideda

Rudens atostogos

2018-10-29

2018-11-02

2018-11-05

Žiemos (Kalėdų) atostogos

2018-12-27

2019-01-02

2019-01-03

Žiemos atostogos

2019-02-18

2019-02-22

2019-02-25

Pavasario (Velykų) atostogos

2019-04-23

2019-04-26

2019-04-29

Vasaros atostogos 1-4 kl.

2019-06-10

2019-08-31

2019-09-01

Vasaros atostogos 5-8, I-III gimn. kl.

2019-06-28

2019-08-31

2019-09-01

Pamokų laikas 2011-2012 m.m.


1

8.30 – 9.15

2

9.20 – 10.05

3

10.15 – 11.00

Ilgoji pertrauka

11.00 – 11.30

4

11.30 – 12.15

5

12.25 – 13.10

6

13.20 – 14.05

Ilgoji pertrauka

14.05 – 14.25

7

14.25 – 15.10

8

15.20 – 16.05

9

16.15 – 17.00

10

17.05 – 17.50

 

Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašas

Skaityti daugiau: Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašas

Vidaus tvarkos taisyklės mokiniams

 

  1. Visi mokiniai susipažįsta ir įsipareigoja vykdyti gimnazijos vidaus tvarkos taisyklėse nustatytus reikalavimus.

  2. Negalima vėluoti ar praleisti pamokų be pateisinamos priežasties. Iš pamokų išleisti turi teisę tik klasės vadovas, o jam nesant – direktoriaus pavaduotojas ugdymui.

  3. Mokytojui vėluojant į pamoką, mokiniai klasėje tyliai laukia. Jam neatėjus po 10 min., klasės atstovas informuoja gimnazijos administraciją.

  4. Mokiniai tausoja gimnazijos bei kitų asmenų turtą. Jį sugadinus,  žalą  atlygina kaltininkas.

  5. Mokiniai privalo nešiukšlinti ir palaikyti tvarką visoje gimnazijos teritorijoje: klasėje, koridoriuose, tualetuose, kieme.

  6. Už tvarką ir švarą klasėje atsako klasės vadovo paskirti budintys. Jie nuvalo lentą, pasirūpina pamokai reikalingomis priemonėmis, pertraukų metu išvėdina klasę, praneša mokytojui apie rastą sugadintą mokyklos turtą.

  7. Mokiniai turi stropiai mokytis, laikytis autorystės ir etikos reikalavimų ne tik gimnazijoje, bet ir už jos ribų (draudžiama plagijuoti ar nusirašinėti ir pan.).

  8. Su rūpimais klausimais ir skundais mokinys kreipiasi pagalbos į mokytoją, klasės auklėtoją ar pagalbos mokiniui specialistą.

  9. Kūno kultūros pamokose mokiniai dėvi sportinę aprangą, avi sportiniais bateliais.

  10. Mokinys, suradęs pamirštą ar pamestą daiktą, nedelsiant perduoda jį gimnazijos budėtojui ir informuoja skelbimų lentoje.

  11. Atsinešti į gimnaziją su mokomuoju procesu nesusijusius daiktus – draudžiama.

  12. Mokiniams griežtai draudžiama turėti bei platinti tabaką, alkoholį, psichotropines medžiagas, elektronines cigaretes, bei juos vartoti.

  13. Mokiniai privalo dalyvauti bendruose gimnazijos renginiuose: iškilmėse, olimpiadose, konkursuose, sportinėse varžybose, eisenose ir kt.

  14. Mokiniams, nesilaikantiems taisyklių, skiriamos nuobaudos: 

     a. įspėjimas;

    b. papeikimas; 

    c. griežtas papeikimas;

    d. šalinimas iš mokyklos.  

  15. Mokiniui,  praleidusiam 1/3 pamokų ar/ir turint neigiamus pusmečio vertinimus, tolimesnis jo mokymosi gimnazijoje klausimas svarstomas Gimnazijos mokytojų tarybos bei Vaiko gerovės komisijos posėdžiuose. Apsvarsčius mokymosi sutartis gali būti nutraukta vienašališkai arba abipusiu susitarimu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Subkategorijos

  • Įvairūs

    Skelbiame stojamojo egzamino į Kauno dailės gimnazijos 5-8, Ig-IIIg klases rezultatus.

    Primename, kad savo kūrybinius namų darbus visi stojusieji turi pasiimti iki birželio 23 d.

     

    Kauno dailės gimnazijospriėmimo komisijos 2017 m. birželio 15 d. posėdžio protokolų

     Nr. PK-3, Nr. PK-4, Nr. PK-5 išrašai

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Abromavičiūtė Saulė

    38

    Priimta į 5 klasę

    2

    Andrijauskas Ignas

    38

    Priimtas į 5 klasę

    3

    Armonavičiūtė Vaida

    38

    Priimta į 5 klasę

    4

    Asevičiūtė Gabriela

    35

    Priimta į 5 klasę

    5

    Balanoškė Medeina

    39

    Priimta į 5 klasę

    6

    Barčaitė Marija

    34

    Priimta į 5 klasę

    7

    Blažaitis Benas

    37

    Priimtas į 5 klasę

    8

    Bražionytė Evita

    33

    Priimta į 5 klasę

    9

    Charičevaitė Dominyka

    40

    Priimta į 5 klasę

    10

    Dabulskytė Gabrielė

    39

    Priimta į 5 klasę

    11

    Derkintis Danis

    35

    Priimtas į 5 klasę

    12

    Gromnickaitė Greta

    38

    Priimta į 5 klasę

    13

    Gustaitytė Gabija

    24

    nepriimta

    14

    Impolis Aidas

    38

    Priimtas į 5 klasę

    15

    Juknaitė Mingailė

    37

    Priimta į 5 klasę

    16

    Kandratavičiūtė Kamilė

    27

    nepriimta

    15

    Kurgevičius Rapolas

    35

    Priimtas į 5 klasę

    18

    Laužackas Patrikas

    40

    Priimtas į 5 klasę

    19

    Leskauskaitė Dorotėja

    35

    Priimta į 5 klasę

    20

    Levinskaitė Dovilė

    33

    Priimta į 5 klasę

    21

    Levulis Jokūbas

    35

    Priimtas į 5 klasę

    22

    Lukoševičiūtė Goda

    36

    Priimta į 5 klasę

    23

    Maželė Liepa Elžbieta

    30

    Priimta į 5 klasę

    24

    Pažėra Ignas

    31

    Priimtas į 5 klasę

    25

    Petrauskaitė Eglė

    33

    Priimta į 5 klasę

    26

    Radzevičiūtė Augustė

    36

    Priimta į 5 klasę

    27

    Ribikauskaitė Benita

    35

    Priimta į 5 klasę

    28

    Ringaitytė Kamilė

    36

    Priimta į 5 klasę

    29

    Sabaliauskas Jonas Paulius

    20

    nepriimtas

    30

    Savukaitytė Arėja

    36

    Priimta į 5 klasę

    31

    Šležaitė Nora

    20

    nepriimta

    32

    Sraskadamskytė Salomėja

    36

    Priimta į 5 klasę

    33

    Stanaitytė Kotryna

    34

    Priimta į 5 klasę

    34

    Štaraitytė Marija

    35

    Priimta į 5 klasę

    35

    Šumskaitė Kamilė

    37

    Priimta į 5 klasę

    36

    Šumskaitė Viltė

    35

    Priimta į 5 klasę

    37

    Surginas Nedas

    33

    Priimtas į 5 klasę

    38

    Telešius Lukas

    38

    Priimtas į 5 klasę

    39

    Telyčėnas Benediktas

    36

    Priimtas į 5 klasę

    40

    Vaišnoraitė Elena

    32

    Priimta į 5 klasę

    41

    Vasiliauskas Jonas

    35

    Priimtas į 5 klasę

    42

    Viliušis Augustas

    36

    Priimtas į 5 klasę

    43

    Zavarskytė Brigita

    33

    Priimta į 5 klasę

    44

    Zdanys Andrius

    36

    Priimtas į 5 klasę

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Pajarskaitė Saulė, 6 kl.

    32

    Priimta į 6 klasę

    2

    Petrikytė Liepa, 6 kl.

    32

    Priimta į 6 klasę

    3

    Povilaitis Vytautas, 6 kl.

    29

    nepriimtas

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Biliūnaitė Vaiga, 7 kl.

    33

    nepriimta

    2

    Dauskurtaitė Ugnė, 7 kl.

    36

    Priimta į 7 klasę

    3

    Greičius Nojus, 7 kl.

    32

    nepriimtas

    4

    Gustaitė Danielė, 7 kl.

    30

    nepriimta

    5

    Janulaitytė Beatričė, 7 kl.

    34

    nepriimta

    6

    Klimavičiūtė Aušrinė, 7 kl.

    30

    nepriimta

    7

    Kuizinaitė Greta, 7 kl.

    34

    nepriimta

    8

    Masionytė Dorotėja, 7 kl.

    34

    nepriimta

    9

    Stanevičiūtė Martyna, 7 kl.

    35

    Priimta į 7 klasę

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Juodkojytė Viktorija, 8 kl.

    26

    nepriimta

    2

    Klušina Karina, 8 kl.

    31

    Priimta į 8 klasę

    3

    Kučinskaitė Augustė, 8 kl.

    33

    Priimta į 8 klasę

    4

    Žemaitytė Elada, 8 kl.

    32

    Priimta į 8 klasę

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Andriulytė Elija, Ig

    33

    Priimta į Ig klasę

    2

    Kuizinaitė Meda, Ig

    32

    Priimta į Ig klasę

    3

    Miškinytė Simona, Ig

    33

    Priimta į Ig klasę

    4

    Valasevičiūtė Kotryna, Ig

    40

    Priimta į Ig klasę

    5

    Vasaitytė Rugilė, Ig

    37

    Priimta į Ig klasę

    6

    Žekas Kristijonas, Ig

    30

    Priimtas į Ig klasę

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Baltrušaitytė Ieva, IIg

    34

    Priimta į IIg klasę

    2

    Galvanauskaitė Rugilė, IIg

    35

    Priimta į IIg klasę

    3

    Gedminaitė Goda, IIg

    35

    Priimta į IIg klasę

    4

    Morkutė Vytautė, IIg

    30

    Priimta į IIg klasę

    5

    Motiejūnas Vėjas, IIg

    30

    Priimtas į IIg klasę

     Pakviesti pokalbiui dėl individualaus ugdymo(si) plano sudarymo šiuos kandidatus, stojusius į

    III gimnazijos (11 kl.) klasę:

    1. Mackevičiūtę Patriciją,
    2. Padleckytę Kamilę,
    3. Petkevičių Mantą,
    4. Porutytę Agnę,
    5. Zopelytę Gabiją.

     Kandidatai, pakviesti į III gimnazijos klasę, privalo atvykti į gimnaziją (Dainavos g. 1, Kaunas) pokalbiui su direktore š.m. birželio 19 d., 11 val. Pokalbio metu bus rengiamas individualus ugdymo(si) IIIg-IVg klasėse (dvejų mokslo metų) planas.

     

    ________________________


     

E-dienynas

Prisijungimas prie gimnazijos e-dienyno

 

 

Jei nepavyksta prisijungti, skambinti:
Gimnazijos sekretorės tel. 8 684 20526
Mano dienynas pagalbos tel. 8 5 210 1441

E-KDG

Gimnazijos virtuali mokymų aplinka

Pamokų laikas

1 8.25 - 9.10
2 9.20 - 10.05
3 10.15 - 11.00
Ilgoji pertrauka 11.00 - 11.35
4 11.35 - 12.20
5 12.30 - 13.15
6 13.25 - 14.10
Ilgoji pertrauka 14.10 - 14.25
7 14.25 - 15.10
8 15.20 - 16.05
9 16.15 - 17.00
10 17.10 - 17.55

Pamokų tvarkaraštis