Mokinių teisės

Į nemokamą mokymą gimnazijoje.
Mokytis pagal savo gebėjimus ir poreikius ir įgyti valstybinius standartus atitinkantį bendrąjį išsilavinimą.
Dalyvauti svarstant ugdymo proceso organizavimo klausimus.
Į minties, sąžinės, religijos, žodžio laisvę, sukakus 14 metų savarankiškai, be tėvų (ar vaiko globėjų, rūpintojų pagalbos), apsispręsti dėl tikybos mokymosi.
Puoselėti savo kalbą, kultūrą, papročius bei tradicijas.
Turėti higienos reikalavimus atitinkančią darbo vietą, ugdytis saugioje ir sveikoje aplinkoje.
Nustatyta tvarka naudotis gimnazijos vadovėliais, biblioteka, dailės mokymo priemonėmis, medžiagomis ir inventoriumi.
Savarankiškai mokytis (išskyrus dailės dalykus) ir eksternu laikyti bet kurios klasės, pagrindinės ar vidurinės mokyklos egzaminus.
Gauti informaciją apie save, dalyvauti, kai svarstomas jų elgesys.
Prireikus gauti socialinę, psichologinę ir specialiąją pedagoginę pagalbą.
Į poilsį ir laisvalaikį, atitinkantį jų amžių ir sveikatą.
Dalyvauti gimnazijos savivaldoje gimnazijos nuostatuose nustatyta tvarka.
Burtis į vaikų ir jaunimo organizacijas, kurių veikla skatina dorovinę, pilietinę, kultūrinę bei fizinę brandą, lavintis saviugdos ir saviraiškos būreliuose, dalyvauti visuomenės gyvenime, taikiuose susirinkimuose, kurių veikla neprieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams.

Mokinių pareigos

Mokytis iki 16 metų gimnazijoje ar kitoje formaliojo  švietimo sistemos mokykloje.

Įgyti pakankamai žinių ir patirties tam, kad teisingai pasirinktų tolesnį mokymosi ar profesinės veiklos kelią, būtų pasiruošę savarankiškam gyvenimui.
Nuolat lankyti gimnaziją, laikytis gimnazijos nuostatų, mokinių elgesio ir darbo tvarkos taisyklių.
Gerbti Lietuvos valstybę, jos simbolius, istoriją ir kultūrą.

Gerbti valstybinę, savo gimtąją kalbą ir kultūrą, kitas kalbas ir kultūras.
Laikytis žmonių bendrabūvio normų.

Subkategorijos

  • Įvairūs

    Skelbiame stojamojo egzamino į Kauno dailės gimnazijos 5-8, Ig-IIIg klases rezultatus.

    Primename, kad savo kūrybinius namų darbus visi stojusieji turi pasiimti iki birželio 23 d.

     

    Kauno dailės gimnazijospriėmimo komisijos 2017 m. birželio 15 d. posėdžio protokolų

     Nr. PK-3, Nr. PK-4, Nr. PK-5 išrašai

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Abromavičiūtė Saulė

    38

    Priimta į 5 klasę

    2

    Andrijauskas Ignas

    38

    Priimtas į 5 klasę

    3

    Armonavičiūtė Vaida

    38

    Priimta į 5 klasę

    4

    Asevičiūtė Gabriela

    35

    Priimta į 5 klasę

    5

    Balanoškė Medeina

    39

    Priimta į 5 klasę

    6

    Barčaitė Marija

    34

    Priimta į 5 klasę

    7

    Blažaitis Benas

    37

    Priimtas į 5 klasę

    8

    Bražionytė Evita

    33

    Priimta į 5 klasę

    9

    Charičevaitė Dominyka

    40

    Priimta į 5 klasę

    10

    Dabulskytė Gabrielė

    39

    Priimta į 5 klasę

    11

    Derkintis Danis

    35

    Priimtas į 5 klasę

    12

    Gromnickaitė Greta

    38

    Priimta į 5 klasę

    13

    Gustaitytė Gabija

    24

    nepriimta

    14

    Impolis Aidas

    38

    Priimtas į 5 klasę

    15

    Juknaitė Mingailė

    37

    Priimta į 5 klasę

    16

    Kandratavičiūtė Kamilė

    27

    nepriimta

    15

    Kurgevičius Rapolas

    35

    Priimtas į 5 klasę

    18

    Laužackas Patrikas

    40

    Priimtas į 5 klasę

    19

    Leskauskaitė Dorotėja

    35

    Priimta į 5 klasę

    20

    Levinskaitė Dovilė

    33

    Priimta į 5 klasę

    21

    Levulis Jokūbas

    35

    Priimtas į 5 klasę

    22

    Lukoševičiūtė Goda

    36

    Priimta į 5 klasę

    23

    Maželė Liepa Elžbieta

    30

    Priimta į 5 klasę

    24

    Pažėra Ignas

    31

    Priimtas į 5 klasę

    25

    Petrauskaitė Eglė

    33

    Priimta į 5 klasę

    26

    Radzevičiūtė Augustė

    36

    Priimta į 5 klasę

    27

    Ribikauskaitė Benita

    35

    Priimta į 5 klasę

    28

    Ringaitytė Kamilė

    36

    Priimta į 5 klasę

    29

    Sabaliauskas Jonas Paulius

    20

    nepriimtas

    30

    Savukaitytė Arėja

    36

    Priimta į 5 klasę

    31

    Šležaitė Nora

    20

    nepriimta

    32

    Sraskadamskytė Salomėja

    36

    Priimta į 5 klasę

    33

    Stanaitytė Kotryna

    34

    Priimta į 5 klasę

    34

    Štaraitytė Marija

    35

    Priimta į 5 klasę

    35

    Šumskaitė Kamilė

    37

    Priimta į 5 klasę

    36

    Šumskaitė Viltė

    35

    Priimta į 5 klasę

    37

    Surginas Nedas

    33

    Priimtas į 5 klasę

    38

    Telešius Lukas

    38

    Priimtas į 5 klasę

    39

    Telyčėnas Benediktas

    36

    Priimtas į 5 klasę

    40

    Vaišnoraitė Elena

    32

    Priimta į 5 klasę

    41

    Vasiliauskas Jonas

    35

    Priimtas į 5 klasę

    42

    Viliušis Augustas

    36

    Priimtas į 5 klasę

    43

    Zavarskytė Brigita

    33

    Priimta į 5 klasę

    44

    Zdanys Andrius

    36

    Priimtas į 5 klasę

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Pajarskaitė Saulė, 6 kl.

    32

    Priimta į 6 klasę

    2

    Petrikytė Liepa, 6 kl.

    32

    Priimta į 6 klasę

    3

    Povilaitis Vytautas, 6 kl.

    29

    nepriimtas

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Biliūnaitė Vaiga, 7 kl.

    33

    nepriimta

    2

    Dauskurtaitė Ugnė, 7 kl.

    36

    Priimta į 7 klasę

    3

    Greičius Nojus, 7 kl.

    32

    nepriimtas

    4

    Gustaitė Danielė, 7 kl.

    30

    nepriimta

    5

    Janulaitytė Beatričė, 7 kl.

    34

    nepriimta

    6

    Klimavičiūtė Aušrinė, 7 kl.

    30

    nepriimta

    7

    Kuizinaitė Greta, 7 kl.

    34

    nepriimta

    8

    Masionytė Dorotėja, 7 kl.

    34

    nepriimta

    9

    Stanevičiūtė Martyna, 7 kl.

    35

    Priimta į 7 klasę

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Juodkojytė Viktorija, 8 kl.

    26

    nepriimta

    2

    Klušina Karina, 8 kl.

    31

    Priimta į 8 klasę

    3

    Kučinskaitė Augustė, 8 kl.

    33

    Priimta į 8 klasę

    4

    Žemaitytė Elada, 8 kl.

    32

    Priimta į 8 klasę

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Andriulytė Elija, Ig

    33

    Priimta į Ig klasę

    2

    Kuizinaitė Meda, Ig

    32

    Priimta į Ig klasę

    3

    Miškinytė Simona, Ig

    33

    Priimta į Ig klasę

    4

    Valasevičiūtė Kotryna, Ig

    40

    Priimta į Ig klasę

    5

    Vasaitytė Rugilė, Ig

    37

    Priimta į Ig klasę

    6

    Žekas Kristijonas, Ig

    30

    Priimtas į Ig klasę

     

    Eil.

    Nr.

    Pavardė, vardas,

    klasė, į kurią stoja

    Balų suma

    Nutarimas

    1

    Baltrušaitytė Ieva, IIg

    34

    Priimta į IIg klasę

    2

    Galvanauskaitė Rugilė, IIg

    35

    Priimta į IIg klasę

    3

    Gedminaitė Goda, IIg

    35

    Priimta į IIg klasę

    4

    Morkutė Vytautė, IIg

    30

    Priimta į IIg klasę

    5

    Motiejūnas Vėjas, IIg

    30

    Priimtas į IIg klasę

     Pakviesti pokalbiui dėl individualaus ugdymo(si) plano sudarymo šiuos kandidatus, stojusius į

    III gimnazijos (11 kl.) klasę:

    1. Mackevičiūtę Patriciją,
    2. Padleckytę Kamilę,
    3. Petkevičių Mantą,
    4. Porutytę Agnę,
    5. Zopelytę Gabiją.

     Kandidatai, pakviesti į III gimnazijos klasę, privalo atvykti į gimnaziją (Dainavos g. 1, Kaunas) pokalbiui su direktore š.m. birželio 19 d., 11 val. Pokalbio metu bus rengiamas individualus ugdymo(si) IIIg-IVg klasėse (dvejų mokslo metų) planas.

     

    ________________________


     

E-dienynas

Prisijungimas prie gimnazijos e-dienyno

 

 

Jei nepavyksta prisijungti, skambinti:
Gimnazijos sekretorės tel. 8 684 20526
Mano dienynas pagalbos tel. 8 5 210 1441

E-KDG

Gimnazijos virtuali mokymų aplinka

Pamokų laikas

1 8.25 - 9.10
2 9.20 - 10.05
3 10.15 - 11.00
Ilgoji pertrauka 11.00 - 11.35
4 11.35 - 12.20
5 12.30 - 13.15
6 13.25 - 14.10
Ilgoji pertrauka 14.10 - 14.25
7 14.25 - 15.10
8 15.20 - 16.05
9 16.15 - 17.00
10 17.10 - 17.55

Pamokų tvarkaraštis