STOJAMŲJŲ EGZAMINŲ REZULTATAI

 2017 M. PRIIMTŲJŲ MOKYTIS Į KAUNO DAILĖS GIMNAZIJOS 5-8, I-III GIMN. KLASES SĄRAŠAS:

 

Į 5 KLASĘ:

  1. Abromavičiūtė Saulė
  2. Andrijauskas Ignas
  3. Armonavičiūtė Vaida
  4. Asevičiūtė Gabriela
  5. Balanoškė Medeina
  6. Barčaitė Marija
  7. Blažaitis Benas
  8. Bražionytė Evita
  9. Charičevaitė Dominyka
  10. Dabulskytė Gabrielė
  11. Derkintis Danis
  12. Gromnickaitė Greta
  13. Impolis Aidas
  14. Juknaitė Mingailė
  15. Kurgevičius Rapolas
  16. Laužackas Patrikas
  17. Leskauskaitė Dorotėja
  18. Levinskaitė Dovilė
  19. Levulis Jokūbas
  20. Lukoševičiūtė Goda
  21. Maželė Liepa Elžbieta
  22. Pažėra Ignas
  23. Petrauskaitė Eglė
  24. Radzevičiūtė Augustė
  25. Ribikauskaitė Benita
  26. Ringaitytė Kamilė
  27. Savukaitytė Arėja
  28. Skraskadamskytė Salomėja
  29. Stanaitytė Kotryna
  30. Štaraitytė Marija
  31. Šumskaitė Kamilė
  32. Šumskaitė Viltė
  33. Surginas Nedas
  34. Telešius Lukas
  35. Telyčėnas Benediktas
  36. Vaišnoraitė Elena
  37. Vasiliauskas Jonas
  38. Viliušis Augustas
  39. Zavarskytė Brigita
  40. Zdanys Andrius

 

 

Į 6 KLASĘ:

  1. Pajarskaitė Saulė
  2. Petrikytė Liepa 

 

Į 7 KLASĘ:

  1. Dauskurtaitė Ugnė
  2. Stanevičiūtė Martyna

 

Į 8 KLASĘ:

  1. Klušina Karina
  2. Kučinskaitė Augustė
  3. Žemaitytė Elada

 

Į I GIMN. KASĘ:

  1. Andriulytė Elija
  2. Kuizinaitė Meda
  3. Miškinytė Simona
  4. Valasevičiūtė Kotryna
  5. Vasaitytė Rugilė
  6. Žekas Kristijonas

 

Į II GIMN. KLASĘ:

  1. Baltrušaitytė Ieva
  2. Galvanauskaitė Rugilė
  3. Gedminaitė Goda
  4. Morkutė Vytautė
  5. Motiejūnas Vėjas

 

Į III GIMN.  KLASĘ:

  1. Mackevičiūtė Patricija
  2. Padleckytė Kamilė
  3. Petkevičius Mantas
  4. Porutytė Agnė
  5. Zopelytė Gabija 

 

 

 

 

 

E-dienynas

Prisijungimas prie gimnazijos e-dienyno

 

 

Jei nepavyksta prisijungti, skambinti:
Gimnazijos sekretorės tel. 8 684 20526
Mano dienynas pagalbos tel. 8 5 210 1441

E-KDG

Gimnazijos virtuali mokymų aplinka

Pamokų laikas

1 8.25 - 9.10
2 9.20 - 10.05
3 10.15 - 11.00
Ilgoji pertrauka 11.00 - 11.35
4 11.35 - 12.20
5 12.30 - 13.15
6 13.25 - 14.10
Ilgoji pertrauka 14.10 - 14.25
7 14.25 - 15.10
8 15.20 - 16.05
9 16.15 - 17.00
10 17.10 - 17.55

Pamokų tvarkaraštis