SVEIKINAME KONKURSŲ LAUREATUS

Sveikiname 5 klasės mokines Mėją Vikonytę, Gustę Vekrikaitę ir Gintariją Skobaitę, kurios XVII-ajame nacionaliniame mokinių konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laimėjo I-ąsias vietas! Dailės mokytoja – Daiva Šlajienė

 

 

 

Sveikiname III gimn. kl. mokinę Viltę Žigaitę, užėmusią trečiąją vietą esė konkurse anglų kalba "Laisvė". Konkursą organizavo Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija, dalyvauti jame Viltę paskatino anglų kalbos mokytoja Lina Šeškauskaitė.

 

 

 

Sveikiname tarptautinio pradinių mokyklų III-IV klasių mokinių piešinių konkurso „Jie – mūsų draugai...“ laureatus – 4 kl. mokinius Kamilę Šumskaitę ir Luką Telešių, bei dailės mokytoją Rasą Žmuidienę!

  

 

 

 

 

 

Sveikiname Salomėją Jurėnaitę (Ib gimn. kl.) – Nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurso kūrybinės užduoties nugalėtoją ir jos mokytoją Kristiną Zakarauskienę!

 

 

Sveikiname 7b kl. mokinę Nidą Shah - XXIII-ojo tarptautinio vaikų piešinių konkurso, vykusio 2015 m. spalio mėn. Japonijoje, III-osios vietos laimėtoją ir dailės mokytoją Jolantą Galdikaitę!

 

Sveikiname III gimn. kl. mokinę Aušrinę Lekstutytę XIX-oje Lietuvos mokinių filosofijos olimpiadoje laimėjusią II-ąją vietą! Aušrinės mokytoja - Vitalija Zujevaitė

 

 

Sveikiname tarptautinio B.Petchenik vardo vaikų žemėlapio konkurso  "Mano vieta šiandienos pasaulyje" laureates:

Viltę Brazauskaitę (7a kl.),

Urtę Kasperiūnaitę (7a kl.),

Unę Laurinaitytę (7a kl.),

Miglę Palskytę (7b kl.),

Beatričę Vasiliauskaitę (7b kl.)

ir dailės mokytoją Jolantą Galdikaitę!

   

Viltė Brazauskaitė                      Unė Laurinaitytė                                           Miglė Palskytė

 

 

Sveikiname respublikinio piešinių ir meninių tekstų konkurso "Mano mokytojas" laureatus:

Andrėją Urbanavičiūtę (7b kl.), 

Martiną Mikelionytę (7b kl.), 

Titą Mozūrą (7b kl.),

Laurą Kuliešytę (7a kl.),

Darių Domatą (7a kl.),

Miglę Palskytę (7b kl.),

Augustę Striogaitę (7b kl.) 

ir jų mokytojas Giedrę Dadurkevičienę, Jolantą Galdikaitę, Daivą Šlajienę!

 

 

 

Sveikiname respublikinio meninių projektų konkurso "Knyga"- 2015 m., laureates:

Akvilę Budrevičiūtę ir Justiną Kuliešytę (I gimn. kl.) bei grafikos mokytoją Rasą Žmuidienę!

     

 

Sveikiname nacionalinio mokinių konkurso "Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija" laureatus

Vėjūną Rėderį, Marių Jankūną ir Viltę Želvytę (6a kl.)!  Dailės mokytoja - Daiva Šlajienė

  

 

Sveikiname 5-ojo "Yang Ming" tarptautinio vaikų piešinių konkurso, vykusio Taivanyje, bronzos medalio laimėtoją - Jorį Satkunskį (3 kl.) ir jo dailės mokytoją Giedrę Dadurkevičienę!

 

 

Sveikiname Kauno miesto mokinių proto mūšio - viktorinos "Jei aš būčiau I-ojo Pasaulinio karo dalyvis" KDG komandos narius - II gimn. kl. mokinius Jokūbą Adamonį, Aušrinę Lekstutytę, Ramintą Kerševičiūtę, Mykolą Deveikį ir jų mokytoją Saulių Mikuckį, užėmusius I-ąją vietą!

 

 

2014 m. rugsėjį Chersono mieste, Ukrainoje, vyko III-asis tarptautinis vaikų piešinių konkursas "Liaudies pasakos iliustracija". Trys 7b kl. mokiniai - Skaistė Rugieniūtė ("Mano širdis"), Gabija Armonaitė ("Apie namų ugnies deivę Gabiją") ir Pijus Firsunin ("Pasaka apie kareivėlį") tapo šio konkurso laureatais, parodos dalyviais. Šios mokinių grupės dailės mokytoja - Rasa Žmuidienė.

 

Maironio lietuvių literatūros muziejuje 2014 m. gruodžio 6 dieną vyko piešinių konkurso pagal Kristijono Donelaičio kūrybą aptarimas ir nugalėtojų apdovanojimo šventė.  Konkurso nugalėtojais tapo: Vilius Ramanauskas (4 kl.), Luka Žadeikaitė (8b kl.), Nojus Šumskas (7b kl.) ir Oona Laima Chomskytė Mcgeever (7b kl.)  Dailės mokytojos: Rasa Žmuidienė, Dalia Čepulienė, Neringa Šiupinskienė

        

      

 

 

Sveikiname XV-ojo tarptautinio vaikų piešinių konkurso "Let's eat!", vykusio Suomijoje, laureatus: Karoliną Budvytytę (6a kl.), Darių Domatą (6a kl.) ir Ąžuolą Žiurauską (6b kl.)! Dailės mokytojos Daiva Šlajienė ir Jolanta Galdikaitė

 

 

Sveikiname atšvaito piešinio konkurso „Mus saugantys šviesos ženklai“ laureatus: III-osios vietos laimėtoją Gabrielę Vyšniauskaitę (5b kl.) ir geriausio penktokų darbo autorių Žymantą Misiūną (5a kl.)! Dailės mokytoja - Daiva Šlajienė

 

Sveikiname Kariną Baršauskaitę (5b kl.), piešinių ir filmų konkurse „Sveikatos skrynia“ laimėjusią II-ąją vietą!  Dailės mokytoja - Giedrė Dadurkevičienė

 

SVEIKINAME TARPTAUTINIO KONKURSO "FROGS ARE GREEN" LAUREATĄ VALENTINĄ SKALANDĮ!

 

Konkurse "Frogs Are Green", vykusiame JAV, dalyvavo 4 ir 5 klasių mokiniai. 5b kl. mokinio Valentino Skalandžio piešinys pripažintas geriausiu nespalvotų darbų kategorijoje. Dailės mokytoja - Daiva Šlajienė. 

 

  

 

SVEIKINAME KALĖDINIŲ IR NAUJAMETINIŲ KOMPIUTERINIŲ ATVIRUKŲ KONKURSO "ŽIEMOS FANTAZIJA" LAUREATUS:

Aurėją Dirmontaitę, 6b kl. ir Augustiną Milkų, 7a kl. bei jų mokytoją Mantą Dapkų!

  

 

E-dienynas

Prisijungimas prie gimnazijos e-dienyno

 

 

Jei nepavyksta prisijungti, skambinti:
Gimnazijos sekretorės tel. 8 684 20526
Mano dienynas pagalbos tel. 8 5 210 1441

E-KDG

Gimnazijos virtuali mokymų aplinka

Pamokų laikas

1 8.25 - 9.10
2 9.20 - 10.05
3 10.15 - 11.00
Ilgoji pertrauka 11.00 - 11.35
4 11.35 - 12.20
5 12.30 - 13.15
6 13.25 - 14.10
Ilgoji pertrauka 14.10 - 14.25
7 14.25 - 15.10
8 15.20 - 16.05
9 16.15 - 17.00
10 17.10 - 17.55

Pamokų tvarkaraštis