Sausio 27d. Lietuvoje minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. „Laiptų“ galerijoje (Dainavos g. 1) eksponuojami mūsų gimnazijos mokinių darbai, sukurti remiantis trijų holokaustą išgyvenusių vaikų prisiminimų fragmentais.


Sausio 27d. Lietuvoje minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. „Laiptų“ galerijoje (Dainavos g. 1) eksponuojami mūsų gimnazijos mokinių darbai, sukurti remiantis trijų holokaustą išgyvenusių vaikų prisiminimų fragmentais.

Sausio 27d. Lietuvoje minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Jungtinių Tautų Organizacijos patvirtintą atmintiną dieną pagerbiamos Antrajame pasauliniame kare nacių ir jų talkininkų įvykdytų masinių žudynių aukos.

Tarptautinės holokausto aukų atminimo dienos minėjimas – tai ne tik tragedijos, mirties prisiminimas, bet ir žydų tautos gyvenimo Lietuvoje prisiminimas.

„Laiptų“ galerijoje (Dainavos g. 1) eksponuojami Kauno dailės gimnazijos 5-7 ir 10 kl. mokinių darbai, sukurti remiantis trijų holokaustą išgyvenusių vaikų – Tamaros Lazersonaitės, Johanano Faino bei Frumos Vitkinaitės (Kučinskienės) prisiminimų fragmentais.

Mokytojai: G. Dadurkevičienė, U. Rudinskaitė, D. Rukšėnienė, R. Žmuidienė, S. Mikuckis, M. Nenachova

Daugiau nuotraukų:  https://photos.app.goo.gl/WkPENyH8KSbXGzbE8