.

KAUNO DAILĖS GIMNAZIJA kviečia į ATVIRŲ DURŲ DIENĄ Dainavos g. 1.

Balandžio 21 d. ketvirtadienį nuo 11 iki 16 val. gimnazijoje laukiami būsimi 1- 11 klasių mokiniai, kurie svarsto galimybę čia mokytis, ir mokinių tėveliai, kuriems įdomu, ko čia mokomi gabūs vaikai.

Dainavos g. 1 pastate keturiuose kabinetuose bus eksponuojami gimnazijos mokinių darbai pagal ugdomus dailės dalykus: piešimo, tapybos, akvarelės, grafikos, dizaino, fotografijos, tekstilės, skulptūros, keramikos. Ekspozicijas parengę dailės mokytojai mielai pasidalins savo patirtimi 11-16 val.
Būsimi pirmokai ir tėveliai susipažins su būsima mokytoja, galės apžiūrėti mokyklą ir klasę Dzūkų g. pastate, sužinoti tai, ko nerasite gimnazijos svetainėje.

Dainavos g. 1 pastate 2 kab. 12-13 val. vyks susitikimas su gimnazijos vadovais, būsimų pirmokų mokytoja ir dailės mokytojais, kurie papasakos, kaip sutelpa bendrasis ir dailės ugdymas vienoje mokykloje, paatviraus, kodėl verta čia mokytis, atsakys į atvykusiųjų klausimus.

Apsilankę čia turėtumėte pajusti, kad mes ne tik mokome ir mokomės, bet ir linksminamės šventėse, kad mes mėgstame juokauti, net kai susikaupę dirbame, kad mums čia gera sutikti vienam kitą, kalbėtis apie meną ir buitį, džiaugtis kasdienybe ir pasiekimais, įkvėpti save ir kitą sukurti tai, kas dar nesukurta.

Jeigu susidomėjote, atvykite.
Esame Jums parengę mokinių sukurtą dovanėlę – knygos skirtuką su įsimintinomis datomis planuojantiems čia užsukti dar kartą.

Iki pasimatymo Kauno dailės gimnazijoje!