2022 m. balandžio 29 d. VDA Kauno fakultete mūsų gimnazijos abiturientai pristatė savo baigiamuosius kūrybinius darbus.


2022 m. balandžio 29 d. VDA Kauno fakultete mūsų gimnazijos abiturientai pristatė savo baigiamuosius kūrybinius darbus.

2022 m. balandžio 29 d. VDA Kauno fakultete mūsų gimnazijos 76 laidos abiturientai laikė menų (dailės krypties) mokyklinį brandos egzaminą. 29 moksleiviai pristatė savo baigiamuosius kūrybinius darbus, atliktus tapybos, grafikos, dizaino, tekstilės ir skulptūros technikomis. Abiturientų darbų vadovai – tapybos mokytojai Gintautas Vaičys ir Gintaras Zubrys, grafikos mokytojai Jolanta Galdikaitė ir Evaldas Mikalauskis, tekstilės mokytoja Virginija Katkevičiūtė, dizaino mokytojas Tadas Žebrauskas bei skulptūros mokytojas Algimantas Šlapikas.

Daugiau nuotraukų: https://photos.app.goo.gl/Ffy7Ww4yWz5Nsdm66