III respublikiniame dailės ir muzikos festivalyje-konkurse „Laisvė – tai kūrybos pradas“ GRAND PRIX laimėjo ir mūsų gimnazijos šeštokės Jorė Jacinaitė, Ieva Karoblytė, Dominyka Kazokaitė.


III respublikiniame dailės ir muzikos festivalyje-konkurse „Laisvė – tai kūrybos pradas“ GRAND PRIX laimėjo ir mūsų gimnazijos šeštokės Jorė Jacinaitė, Ieva Karoblytė, Dominyka Kazokaitė.

III respublikiniame dailės ir muzikos festivalyje-konkurse  „Laisvė – tai kūrybos pradas“ (Ignas Šeinius), skirtame paminėti Lietuvos valstybingumui svarbias datas – Vasario 16-ąją ir Kovo 11-jąją, GRAND PRIX laimėjo mūsų gimnazijos šeštokės: Jorė Jacinaitė, Ieva Karoblytė, Dominyka Kazokaitė ir Kauno I-os muzikos mokyklos auklėtinės: Ieva Adomaitytė, Lavija Freidgeimaitė, Luknė Varžinskaitė.

Mokytojos Birutė Nemčinskienė ir Rasa Žmuidienė

Sveikiname mokines ir jų mokytojas!